Amour
Amour
Amour
Amour
Amour
Amour
Amour
Amour
Amour
Amour

Amour Yatak


Amour’da kullanılan LDP paket yay teknolojisinde, yüksekliği azaltılan yayların herbiri bireysel ve bağımsız hareket eder. Periyodik dizilim sayesinde vücuda her noktadan temas eder, çiftlerin birbirinin hareketlerinden rahatsız olmasını önler.

  • Genel Bakış

Amour

BEŞ BÖLGELİ YAY SİSTEMİ

Anatomik Destek

Beş Bölgeli Yay Sistemi, farklı tel kalınlıklarına, farklı tel yoğunluklarına sahip yay gruplarının ağırlık bölgeleriniz göz önünde bulundurularak özel şekilde sıralanmasından oluşur. Böylece kan dolaşımı desteklenir, eklem ağrılarının önüne geçilir. Vücudun ana ağırlık bölgeleri olan omuz, kalça ve bacakların yanında bel oyuğu ve baldırlar da omurga çizgisini dengede tutmak üzere desteklenir.

HYPER SÜNGER KATMAN

Pasif Masaj

Yüksek nitelikli bir sünger olan Hyper, uyku boyunca yumuşak dokunuşlarla masaj hissi uyandırır, konforunuza mutluluk katar.

SATEN ZARAFETİ

Saten duruşlu jakarlı kumaş, yumuşak tuşesinin yanında lif hücreleri arasından hava geçişine de imkan tanır.

DREAM TOUCH

Single Pillow - Top Pad

HR Ped Katman Amour'un yüzeyinde HR ve özel dansiteli yumuşak süngerden oluşan eşsiz bir ped katman yer alır. Böylece tüm vücudunuza rüya gibi dokunur.

AKTİF DESTEK TEKNOLOJİSİ

En Zinde Sabahlar Sistemde yer alan yaylar, aktif şekilde uyku alışkanlıklarınıza göre pozisyon alır, kasların ve omurganın dirençle karşılaşmadan gevşemesine ve doğal hareketlerini yapmasına imkan tanır.

Uykunuzu Kişiselleştirin

Düşlediğiniz Uykulara Hoşgeldiniz